HABERLER & DUYURULAR
Tüm Haberler ...
  • 1.1.2016 - Ayhan Ercan, sosyal medyada sorularınızı cevaplıyor ...
  • 27.2.2012 - Hiçbiryerde yayınlanmamış formüllerle - Şifalı Bitkiler
  • 1.10.2011 - Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir ...
  • 27.4.2011 - Bakanlık'tan önemli 'altın çilek' açıklaması
    
SATIŞ NOKTALARI
Caddebostan
0216 369 6693
0216 355 1711
caddebostan@biostore.com.tr
Bağdat Cd. Plaj Yolu Sk. No:1/A Caddebostan KADIKÖY/İSTANBUL

Levent
0212 269 0777
levent@biostore.com.tr
Çarşı Cd. No:31/1 Levent BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Nişantaşı
0212 230 0364
0212 230 0354
nisantasi@biostore.com.tr
Valikonağı Çd. Şakayık Sk. F.Polat Apt. No:79/F Nişantaşı / İSTANBUL
GEÇERLİ SAYFAYI PAYLAŞIN

HAKKIMDA

AYHAN ERCAN HAKKINDA

Ayhan Ercan;

 4 Kasım 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çocukluk döneminde okul tatillerini babası Recep Bey’in Eminönü’nde ki aktar dükkânın da yani tıbbi bitkilerin kaynağında şifalı bitkileri, şifalı otları, baharatları öğrenerek geçirmiştir. Babasının vefatından sonra işletmeyi kendi üzerine alarak baba mesleğini devam ettirmiş, bitkiler ve etkileri üzerinde çeşitli araştırmalar yapmıştır.

Kısacacı aktarlık mesleği aile mesleği olduğundan dolayı doğduğu günden bu yana bitkiler ile iç içe olan Ayhan Ercan TABDER'in (Tüm Aktar Baharatçı Tibbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri Derneği ) fikir babası olduğu gibi seçilmiş genel başkanıdır. Aktar ve Baharatçıların günümüz şartlarına ayak uydurmasını sağlayıp meslekte kalite çıtasını yükseltmek adına birçok çalışmaya imza atmış, ülkemizde ilk kez aktar ve baharatçıların devletimiz tarafından tanınmasını ve derneğimizin temsil hakkına sahip olmasını sağlamıştır. TABDER başkanı olarak mesleki konularda çıkarılan kanun çalışmalarının yürütüldüğü komisyonlarda görev almaktadır.

Yanlış bilinenleri düzeltmek ve halkımızı aydınlatmak adına birçok tv programına katılan Ayhan Ercan, Yabanmersini diye satılan yapay şekerli ürünleri deşifre etmiş, Altın çilek meyvesini halkımıza ilk kez sunmuş ve faydalarını anlatmış, Himalaya tuzunu ilk kez anlattığı gibi sahte tuzlar konusunda halkımızı bilinçlendirmiş ve Tansiyon hastalarının; zeytin, turşu, balık gibi tuzlu ve salamuralı ürünlerle barışmasını sağlamıştır.

Ayrıca yaptığı çalışmalar sonucunda ülkemizde ilk defa yulaftan pilav yapılmasını tavsiye ederek insanların kilo almadan pilav yemesini sağlamıştır.

Ayrıca boş zaman bulduğunda Anadolu’muzun fakir orman köylüleriyle bir araya gelerek köylüleri şifalı bitki toplama, kurutma yöntemleri konusunda eğiterek ve köylülerin ürünlerini pazarlamaları konusunda yön göstererek kendi sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Kısacası Ayhan Ercan için sektöründe ki doğru bilinen bir çok yanlışı düzeltmeyi kendine misyon edinmiş, doğa ve bitki dostu dememiz yanlış olmaz....


TAAHHÜT

Bu site reklam almayacak, sizleri belli başlı markalı ürünlere kanalize etmeyecektir. Kısacası bu sitede hiçbir ticari faaliyet sözkonusu olmayacaktır. 

Bazı kişilerin siteleri gibi halkı aydınlatıyor edasıyla sizleri internet satış sitelerine yönlendirme ya da medyayı kullanıp kendi ürünlerini ön plana çıkarma gibi etik dışı davranışları bu sitede görmeyeceksiniz. 

Benim medyada yer almamın ve bu internet sitesinin tek bir amacı vardır. Bu amaç ; gerek medyada, gerekse de bu sitede aktarlık mesleğinin kalite standartlarını yükseltmek ve siz değerli halkımızın aldatılmasının önüne geçmektir.  En kısa sürede buluşmak dileklerimle.. Ayhan ERCAN 
Ayhan Ercan

Copyright© ayhanercan.com 2011| powered by rnksoft
Ana Sayfa | Hakkımda | Resimler | Videolar | Yazılar | İletişim | Basın Köşesi | Haberler & Duyurular
Arama modülü yükleniyor...